خرید و فروش فیش حج 09100067942

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

خرید فیش حج تمتع + فروش فیش حج تمتع + خرید و فروش فیش حج عمره و واجب فیش حج+فروش فیش حج +فروش فیش عمره+فروش فیش واجب+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+فیش حج+خرید فیش حج+فزوش فیش حج+خرید و فروش فیش حج+فیش حج+خرید فیش حج عمره خرید فیش حج+فروش فیش حج+خرید فیش حج تمتع+خرید فیش حج عمره+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+خرید و فروش فیش حج+فیش حج عمره سازمان حج و زیارت+انتقال فیش حج+عمره + تمتع خرید فیش حج+فروش فیش حج+خرید فیش حج تمتع+خرید فیش حج عمره+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+خرید و فروش فیش حج+فیش حج عمره سازمان حج و زیارت+انتقال فیش حج+عمره + تمتع خرید فیش حج تمتع + فروش فیش حج تمتع + خرید و فروش فیش حج عمره و واجب فیش حج+فروش فیش حج +فروش فیش عمره+فروش فیش واجب+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+فیش حج+خرید فیش حج+فزوش فیش حج+خرید و فروش فیش حج+فیش حج+خرید فیش حج عمره خرید فیش حج+فروش فیش حج+خرید فیش حج تمتع+خرید فیش حج عمره+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+خرید و فروش فیش حج+فیش حج عمره سازمان حج و زیارت+انتقال فیش حج+عمره + تمتع خرید فیش حج+فروش فیش حج+خرید فیش حج تمتع+خرید فیش حج عمره+فروش فیش حج عمره+فروش فیش حج تمتع+خرید و فروش فیش حج+فیش حج عمره سازمان حج و زیارت+انتقال فیش حج+عمره + تمتع خرید فیش حج تمتع + فروش فیش حج تمتع + خرید و فروش فیش حج عمره و

آرشیو مطالب

برچسب ها

 

اطلاعیه مدیریت حج و زیارت استان تهران در خصوص نحوه تشرف متقاضیان سفر حج تمتع 1392

 

خرید و فروش فیش حج عمره و واجب

مدیریت حج و زیارت استا ن تهران با توکل به خداوند سبحان و توسل به حضرت خاتم المرسلین(ص) و ائمه طاهرین(ع)، از کلیه متقاضیان محترم واجد شرایط در استان تهران دعوت می نماید جهت تشرف به حج تمتع سال 1392 با درنظر داشتن نکات ذیل به یکی ازکاروان هایی که نام آنها در این اطلاعیه به چاپ رسیده و یا در پایگاه اینترنتی حج و زیارت استان تهران به نشانی http://Tehran.haj.ir  درج شده است؛ مراجعه نمایند :

1- مشمولین تشرف :

1/1- کلیه دارندگان اسناد 000/000/10 ریالی که تا تاریخ 20/08/1384 در یکی از شعب بانک ملی ثبت نام نموده اند.

2/1- متقاضیان دارای اسناد 000/000/8 ریالی که تا تاریخ 29/12/1378 در یکی از شعب بانک ملی ثبت نام نموده اند؛ منوط به آنکه برابر مفاد فراخوان های مکرر سازمان به یکی از شعب بانک ملی  مجهز به  شبکه سیبا مراجعه و نسبت به تبدیل سند خود به 000/000/10 ریال اقدام نموده باشند و یا در مهلت باقیمانده نسبت به تبدیل سند خود اقدام نمایند.

3/1- کلیه افرادی که درسنوات گذشته با سند اولویت دار در کاروان ها ثبت نام نموده اند و به دلایلی مشرف نشده اند و اصل سند حج تمتع آنان از طریق مدیر کاروان به سازمان حج و زیارت تحویل شده است؛ منوط به آن که ابتدا به منظور روشن شدن وضعیت بستانکاری خود به امور مالی حج و زیارت استان مراجعه کنند و سپس با دریافت مجوز پایداری به بانک ملی مراجعه و نسبت به دریافت سند جدید 000/000/10 ریالی دارای اولویت تشرف اقدام نمایند .

 

2- تاریخ پذیرش در کاروان ها :

ثبت نام همزمان ازساعت 8 صبح روزجمعه مورخ 30/01/1392 آغاز و حداکثر تا ساعت 16 روز پنج شنبه مورخ 05/02/1392(یک هفته) ادامه خواهد داشت؛ ضمناً در صورت تکمیل ظرفیت کاروان ها ثبت نام متوقف خواهد شد.

گرچه ذخیره جا و ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد شد، لیکن ناظرین حج و زیارت استان تهران  بمنظور رعایت نظم در محل کاروان حضور خواهند یافت. ضمناً چنانچه در زمان تعیین شده، ظرفیت کاروان ها تکمیل نگردد، از متقاضیان دارای اولویت های بعدی دعوت بعمل خواهد آمد. از این رو تاکید می گردد دارندگان اولویت تشرف، حتما در مهلت مقرر جهت ثبت نام در کاروان مورد نظر اقدام نمایند. توجه به این نکته نیز ضروریست که، چون هزینه سفر و تاریخ رفت و برگشت کاروانها قابل تغییر نبوده و امکان جابجایی پس از ثبت نام نیز مقدور نیست لذا افرادی که مایل به همسفر شدن با آشنایان و بستگان خود هستند و با اتفاق یکدیگر ثبت نام نموده اند، در هنگام انتخاب کاروان، شرایط مختلف کاروان را در خصوص هزینه سفر، مدینه اول ویا مدینه دوم بودن و... مدنظر قرار دهند تا بعدا دچار مشکل نشوند. ضمناً هنگام ثبت نام در کاروان می بایست شخص متقاضی و یا بستگان درجه یک وی حضور یافته و با رعایت نوبت نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند .

3- مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در کاروان ها :

ü      نسخه اصلی سند ثبت نامی  10.000.000 ریالی به همراه تصویر آن برای کلیه متقاضیان.

ü      اصل شناسنامه به انضمام تصویر تمام صفحات شناسنامه .

ü      اصل کارت ملی بانضمام تصویر آن.

ü      دو قطعه عکس 4×6  مطابق عکس گذرنامه .

ü      چهار قطعه عکس 4×3  مطابق عکس گذرنامه.

 

 * پس از نام نویسی اولیه، قبض مخصوص هزینه سفر (مابه التفاوت) حج تمتع سال 1392 توسط مدیرکاروان جهت مراجعه زائرین محترم به بانک چاپ و به همراه اصل سند علی الحساب اولیه جهت محاسبه سود سپرده گذاری از محل مشارکت در عقود اسلامی و واریز وجوه مابه التفاوت و دریافت قبض تائید شده از بانک و بازگرداندن آن به مدیر کاروان، تحویل آنان خواهد شد.

* زائرین محترم میبایست در مهلت تعین شده نسبت به مراجعه به بانک و پرداخت مبلغ ما به التفاوت و ارائه قبض آن به مدیر کاروان اقدام کنند، در غیر این صورت منصرف تلقی شده و مدیر کاروان مجاز است نسبت به پذیرش افراد جایگزین با هماهنگی حج و زیارت استان ........... اقدام نماید .

تذکرات ضروری:

الف - متقاضیان محترم می بایست تصویر سند اولیه وتصویرقبض واریز ما به التفاوت را تا پایان سفر همراه داشته باشند .

ب- زائرین گرامی در قبال تحویل مدارک فوق از مدیر کاروان رسید دریافت می نمایند .

ج- ضروری است زائرین محترم هنگام ثبت نام ،شماره تلفن همراه خود یا تلفن همراهی که در سفر از آن استفاده خواهند کرد را جهت تماسهای ضروری و ارسال پیام در مواقع مورد نیاز از سوی این مدیریت به مدیر کاروان ارائه فرمایند.

4- روش های ثبت نام :                                                   

متقاضیان علاوه بر مراجعه حضوری به کاروانهای مجاز، می توانند بصورت غیر حضوری نیز نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند که بدین ترتیب ثبت نام به دو روش حضوری و غیر حضوری و با در نظر گرفتن نکات ذیل، انجام خواهد پذیرفت:

§        با آغاز زمان پذیرش (8 صبح روز30/01/92 )سیستم ثبت نام  فعال شده و کلیه متقاضیان می توانند از طریق اینترنت و یا مراجعه حضوری نسبت به ثبت نام در کاروانهای اعلام شده اقدام نمایند .

§        متقاضیانی که از طریق اینترنت موفق به ثبت نام شدند، سریعاً با در دست داشتن مدارک به کاروان مورد نظر مراجعه تا کاروان نسبت به قطعی نمودن ثبت نام اقدام نماید، درصورت عدم مراجعه ظرف مهلت مقرر، نام آنها به صورت سیستمی و مکانیزه حذف خواهد شد.

§        با توجه به اینکه فقط امکان انتخاب یک کاروان از سوی متقاضیان وجود دارد، لذا پیشنهاد می شود شهروندان عزیز چند کاروان را به ترتیب اولویت پیش بینی و مدنظر داشته باشند تا چنانچه در مرحله اول، انتخاب مورد نظر آنان میسر نشد،  نسبت به انتخاب های بعدی اقدام نمایند.

روش اول: مراجعه حضوری متقاضی به کاروان

در این روش، شخص متقاضی با در دست داشتن مدارک لازم ضمن مراجعه مستقیم به مدیران  کاروان های ذکر شده در این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند.

روش دوم: غیرحضوری( رزرو اينترنتي توسط متقاضي)

با مراجعه مستقیم متقاضی به آدرس ذیل قابل انجام خواهد بود:

Http://haj92.haj.ir

لازم به ذکر است بعد از ورود متقاضی به سایت مربوطه،ثبت نام در سه مرحله انجام خواهد شد.

الف-اعتبار سنجی: با ورود اطلاعات قبض ودیعه گذاری اولیه و با کلیک بر روی محل مشخص شده، سامانه بصورت  خودکار اطلاعات قبض را کنترل می نماید.

ب- ثبت نام اولیه در کاروان: پس از تایید قبض ،امکان انتخاب کاروان مورد نظر از فهرست ارائه شده برای متقاضی و همراهانی که می خواهند در یک کاروان قرار گیرند وجود خواهد داشت.

ج-  در آخرین مرحله ، کد پیگیری که دقیقا کد ملی شخص خواهد بود برای متقاضی و هر یک از همراهان وی ارائه می گردد.

 

 

5- هزینه تشرف :

با توجه به اینکه مبلغ دریافت شده در ثبت نام اولیه بانک به صورت علی الحساب می باشد، بنابراین هزینه قطعی سفر بر مبنای مخارجی که محاسبه و اعلام شده است ، طی قبوض بانکی ویژه حج تمتع سال 1392 می بایست توسط زائران محترم به حساب های مربوطه واریز شود.

تذکرات مربوطه:

1-  هزینه ونحوه دریافت وجوه قربانی زائران محترم پس از توافق با بانک توسعه اسلامی و نهائی شدن قیمت آن ، از طریق مدیر کاروان اعلام خواهد گردید.

2-  بر اساس دستورالعمل سازمان حج وزیارت برای هزینه های شخصی از قبیل ( تهیه چمدان،  لباس احرام، لباس متحدالشکل، هزینه انتقال به فرودگاه و ...) در یکی از جلسات آموزشی مدیر کاروان می بایست با همکاری و همفکری سه نفر از منتخبین زائرین محترم اقدام به تهیه ملزومات سفر نماید و نظارت بر اینگونه هزینه ها به عهده سه نفر نماینده زائرین خواهد بود .

3- هزینه مسکن هر زائر به تفکیک در مدینه منوره و مکه معظمه بر مبنای وضعیت ساختمان و منطقه ای که در آن سکونت خواهد داشت محاسبه و تعیین گردیده است . لذا یکی از دلایل مهم تفاوت پرداختی در سر جمع هزینه های زائرین، مکان اقامت آنان در هر یک از دو شهر مذکور می باشد .

6- نقل و انتقال اسناد  :

با توجه به بخشنامه شماره 15885/34/1 مورخ 27/9/78 سازمان ثبت اسناد و املاك كل كشور و نیز مندرجات ظهر قبوض ودیعه گذاری حج تمتع، آن دسته از افرادي كه بنا به هر دليلي تمايل دارند اسناد حج تمتع خويش را به بستگان درجه يك شامل: ( پدر، مادر، فرزند، خواهر، برادر و همسر ) واگذار نمايند، باید قبل از ثبت نام در كاروان، ابتدا به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و طی مراحل بعدی انتقال مربوطه اقدام لازم را معمول نماید.

آن دسته از زائرین که قبلاً با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی قبض ودیعه گذاری خود را به احدی از بستگان درجه اول خود واگذار نموده اند نیز، بایستی حتماً با در دست داشتن اسناد مربوطه به یکی از دفاتر خدمات زیارتی مراجعه نموده تا اطلاعات آنان در سیستم جامع نقل و انتقال درج گردد و سپس برای تغییر قبض ودیعه گذاری به نام فرد انتقال گیرنده ( احدی از بستگان درجه اول )، به بانک ملی مراجعه نمایند. تاکید می گردد درصورت عدم طی مراحل فوق الذکر امکان ثبت نام در هیچ یک از کاروان ها برای فرد انتقال گیرنده فراهم نخواهد شد.

 7- استفاده از گذرنامه بین المللی انفرادی :

ازآنجائیکه مقرر است در حج تمتع آتی نیز از گذرنامه بین المللی برای تشرف به حج تمتع استفاده خواهد شد و با توجه به شرایط خاص این سفر و به منظور سهولت اخذ روادید و برخی امور اجرایی حج ضروری است متقاضیان محترم اقدام به اخذ گذرنامه انفرادی (حتی در صورت تشرف همزمان زوجین) نموده و حداکثر تا اول مرداد ماه سال جاری گذرنامه معتبر خود را به مدیر کاروان مربوطه تحویل نمایند و درغیر این صورت مدیر کاروان موظف است نسبت به حذف ایشان و پذیرش جایگزین با هماهنگی حج و زیارت استان تهران اقدام نماید. ضمناً اخذ گذرنامه و شرایط خروج از کشور دانش آموزان، دانشجویان، طلاب حوزه های علمیه و پرسنل نیروهای مسلح وفق ضوابط و مقررات سازمان نظام وظیفه عمومی و نیز اداره کل گذرنامه ناجاخواهد بود.

تذکر مهم :  گذرنامه متقاضیان محترم می بایست حداقل تا تاریخ 20/01/1393  دارای اعتبار باشد.

 

8- تذکرات عمومی :

1- با توجه به ضرورت شرکت متقاضیان محترم در جلسات متعدد آموزشی توجیهی و دیگر هماهنگیهای لازم با کاروان که مستلزم رفت وآمد است توصیه می نماید نسبت به ذخیره جا در نزدیک ترین کاروان مورد نظر  در شهر و محل سکونت خود اقدام کنند.

2- ازکلیه خواهران محترمه انتظار دارد در تمامی طول این سفر روحانی خصوصا زیارت مزار شریف پیامبر اعظم(ص)، فاطمه اطهر(س) وائمه مظلوم بقیع (صلوات الله علیهم اجمعین)با رعایت پوشش کامل اسلامی خود بعنوان نمونه یک زن ایرانی رفتار نمایند. بدیهی است مدیران کاروان در هنگام پذیرش زائران گرامی نیز این مهم را مورد توجه قرار خواهند داد.


خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع 09100067942
فروش فیش حج عمره بانک ملی با مجوز انتقال
۰۹۱۹۷۱۸۰۲۴۰

 

خريد فيش حج تمتع + فروش فيش حج تمتع + خريد و فروش فيش حج عمره و واجب

فيش حج+فروش فيش حج +فروش فيش عمره+فروش فيش واجب+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+فيش حج+خريد فيش حج+فزوش فيش حج+خريد و فروش فيش حج+فيش حج+خريد فيش حج عمره
خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

خريد فيش حج تمتع + فروش فيش حج تمتع + خريد و فروش فيش حج عمره و واجب

فيش حج+فروش فيش حج +فروش فيش عمره+فروش فيش واجب+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+فيش حج+خريد فيش حج+فزوش فيش حج+خريد و فروش فيش حج+فيش حج+خريد فيش حج عمره
خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

خريد فيش حج تمتع + فروش فيش حج تمتع + خريد و فروش فيش حج عمره و واجب

فيش حج+فروش فيش حج +فروش فيش عمره+فروش فيش واجب+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+فيش حج+خريد فيش حج+فزوش فيش حج+خريد و فروش فيش حج+فيش حج+خريد فيش حج عمره
خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

خريد فيش حج+فروش فيش حج+خريد فيش حج تمتع+خريد فيش حج عمره+فروش فيش حج عمره+فروش فيش حج تمتع+خريد و فروش فيش حج+فيش حج عمره سازمان حج و زيارت+انتقال فيش حج+عمره + تمتع

فيش حج ، دفتر فيش حج ، بازار فيش حج تمتع ، خريدار فيش حج ، خريد يك فقره فيش حج ،

 

                                                            مدیریت حج و زیارت استان تهران

 

 

نویسنده : خریدوفروش فیش حج 09197180239 بازدید : 354 تاريخ : پنجشنبه 6 تير 1392 ساعت: 20:04
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123